مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع تخمه هندوانه آجیلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات تخمه هندوانه آجیلی مرغوب چیست؟قطب تولید تخمه هندوانه آجیلی کدام استان است؟

تولید انواع تخمه هندوانه آجیلی در کشور در سال های اخیر با افزایش چشمگیری همراه بوده است. هندوانه هایی که برای عصاره گیری یا تولید محصولات با عصاره هندوانه در کارخانجات مربوطه مورد مصرف قرار می گیرند، تخمه های آنان نیز برای تولید تخمه هندوانه به صورت بو داده و یا خام به کارخانجات مزبور انتقال داده می شوند. انواع این محصولات با کیفیت و قیمت های مختلف به صورت بسته بندی شده ارائه می گردند. 

تولید انواع تخمه هندوانه آجیلی

مشخصات تخمه هندوانه آجیلی مرغوب چیست؟

مشخصات تخمه هندوانه آجیلی مرغوب چیست؟

افرادی که علاقه مند به تخمه هستند عموما انواع تخمه ها را مصرف می کنند. این افراد برای استفاده از تخمه هندوانه عموما به دنبال مشخصات تخمه هندوانه آجیلی مرغوب هستند. تخمه هندوانه دارای رنگ سیاه بوده و نوع مرغوب آن دارای اندازه متوسطی می باشد. 

در سال های پیشین افراد پس از مصرف هندوانه تخمه آن ها را خشک کرده و مصرف می نمودند. ولی امروزه کارخانجات آجیل این امر را به آسانی محقق کرده اند. تخمه هندوانه آجیلی توسط کارخانه های مزبور به صورت بو داده یا خام در حجم های مختلف بسته بندی و به بازار ارائه می شوند. 

نوع بو داده آن ها عموما به همراه نمک و گلپر حرارت داده می شوند که مزه فوق العاده ای دارد. هندوانه های کال دارای تخمه مناسبی نیستند بنابراین این محصول از هندوانه های شیرین و رسیده به دست می آید‌.

تاریخ تولید و تاریخ انقضای محصول عموما بر روی بسته بندی ویژه محصول درج می شود که خریدار باید در هنگام خرید به این امر توجه نماید‌. نوع فله ای این محصول نیز با کیفیت و انواع گوناگون در بازار عرضه می شود. 

قطب تولید تخمه هندوانه آجیلی کدام استان است؟

قطب تولید تخمه هندوانه آجیلی کدام استان است؟

انواع تخمه هندوانه در بازار موجود می باشد که نوع بو داده آن پرتقاضا تر از انواع دیگر است. در کارخانجات تولیدی عموما تخمه ها از نظر سایز غربالگری می شوند تا اندازه تخمه و نوع پر بار آن را برای ارائه در نظر گرفته شود‌.

قطب تولید تخمه هندوانه آجیلی در استان خراسان رضوی می باشد که هر ساله چندین تن تخمه هندوانه از این استان به بازار عرضه می گردد. بخش قابل توجهی از تخمه هندوانه ایرانی هرساله برای صادرات به کشور های همسایه در نظر گرفته می شود. 

خریداران عمده این محصول عموما کارخانجات تولیدی آجیل هستند که مستقیما از تولید کنندگان به صورت عمده خریداری می شود. بیشتر این تخمه ها برای روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرند. ویتامین های موجود در روغن این محصول بسیار مفید بوده و می توان در پخت و پز به کار رود. 

سعید شریفی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید