مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی تخمه هندوانه برشته

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در انتخاب تخمه هندوانه تازهبازار فروش تخمه هندوانه برشته

تولید انواع تخمه هندوانه برشته در کشور در سال های اخیر با افزایش چشمگیری همراه بوده است. هندوانه هایی که برای عصاره گیری یا تولید محصولات با عصاره هندوانه در کارخانجات مربوطه مورد مصرف قرار می گیرند، تخمه های آنان نیز برای تولید تخمه هندوانه به صورت بو داده و یا خام به کارخانجات مزبور انتقال داده می شوند. انواع این محصولات با کیفیت و قیمت های مختلف به صورت بسته بندی شده ارائه می گردند.

خرید کلی تخمه هندوانه برشته

نکات مهم در انتخاب تخمه هندوانه تازه

نکات مهم در انتخاب تخمه هندوانه تازه افرادی که علاقه مند به تخمه هندوانه تازه هستند عموما انواع تخمه ها را مصرف می کنند. این افراد برای استفاده از تخمه هندوانه عموما به دنبال مشخصات تخمه هندوانه آجیلی مرغوب هستند. تخمه هندوانه دارای رنگ سیاه بوده و نوع مرغوب آن دارای اندازه متوسطی می باشد.

در سال های پیشین افراد پس از مصرف هندوانه تخمه آن ها را خشک کرده و مصرف می نمودند. ولی امروزه کارخانجات آجیل این امر را به آسانی محقق کرده اند. تخمه هندوانه آجیلی توسط کارخانه های مزبور به صورت بو داده یا خام در حجم های مختلف بسته بندی و به بازار ارائه می شوند.

نوع بو داده آن ها عموما به همراه نمک و گلپر حرارت داده می شوند که مزه فوق العاده ای دارد. هندوانه های کال دارای تخمه مناسبی نیستند بنابراین این محصول از هندوانه های شیرین و رسیده به دست می آید‌.

تاریخ تولید و تاریخ انقضای محصول عموما بر روی بسته بندی ویژه محصول درج می شود که خریدار باید در هنگام خرید به این امر توجه نماید‌. نوع فله ای این محصول نیز با کیفیت و انواع گوناگون در بازار عرضه می شود.

بازار فروش تخمه هندوانه برشته

بازار فروش تخمه هندوانه برشته فروش تخمه هندوانه در بازار موجود می باشد که نوع بو داده آن پرتقاضا تر از انواع دیگر است. در کارخانجات تولیدی عموما تخمه ها از نظر سایز غربالگری می شوند تا اندازه تخمه و نوع پر بار آن را برای ارائه در نظر گرفته شود‌. قطب تولید تخمه هندوانه آجیلی در استان خراسان رضوی می باشد که هر ساله چندین تن تخمه هندوانه از این استان به بازار عرضه می گردد.

بخش قابل توجهی از تخمه هندوانه ایرانی هرساله برای صادرات به کشور های همسایه در نظر گرفته می شود. خریداران عمده این محصول عموما کارخانجات تولیدی آجیل هستند که مستقیما از تولید کنندگان به صورت عمده خریداری می شود. بیشتر این تخمه ها برای روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرند. ویتامین های موجود در روغن این محصول بسیار مفید بوده و می توان در پخت و پز به کار رود.

تخمه هندوانه در انواع خام، روغنی و شور با طعم های متفاوت تولید شده و روانه بازار می گردند. قیمت تخمه هندوانه به طعم، کیفیت و موارد دیگری بستگی دارد. از این نوع تخمه ها در مصارف مختلفی استفاده می کنند که بسته بندی آن ها نیز بسیار متنوع است. برای نمونه تخمه های هندوانه شور در بسته بندی های مخصوص مصارف آجیلی تهیه و تولید می شود و جهت فروش به بازار فرستاده می شوند.

سعید شریفی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید