Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/sitetokhmhendone/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروش عمده تخمه هندوانه جابانی گلپری - آیسان

فروش عمده تخمه هندوانه جابانی گلپری

تخم هندوانه کم کالری و از نظر مواد مغذی متراکم است. از آن هم به صورت بو داده با چاشنی گلپر و هم خام می ‌توان استفاده کرد و به علت مزه بسیار دلچسبی که دارد از آن می‌توانید به عنوان یک میان وعده عالی در جمع‌های دوستانه یا مهمانی‌ها استفاده نمایید. جهت اطلاع از قیمت فروش تخمه هندوانه گلپری از مراکز به آدرس‌ درج شده در سایت مراجعه نمایید.

فروش عمده تخمه هندوانه جابانی گلپری

آشنایی با تخمه هندوانه ژاپنی یا جابانی

آشنایی با تخمه هندوانه ژاپنی یا جابانی برای بسیاری از ما پیش آمده که در هنگام خوردن هندوانه تخم آن را جدا کرده و دور می‌ریزیم. در حالی که از فواید فراوان آن آگاهی نداریم. این تخمه بر خلاف پوسته ما در این مقاله قصد داریم شما را با فواید شگفت آفرین تخمه هندوانه ژاپنی یا جابانی آشنا نماییم تا شما هم در زمره افرادی قرار بگیرید که این تخمه جذاب پر فایده را در لیست برنامه غذایی روزانه خود بگنجانید.

برای کسب آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

منیزیم: یکی از چندین ماده معدنی موجود در دانه هندوانه جابانی منیزیم است. در یک وعده 4 گرم، 21 میلی گرم منیزیم دریافت می‌کنید که 5 درصد از نیاز روزانه تغذیه‌ای شما را تشکیل می‌دهد. منیزیم برای بسیاری از کارکردهای متابولیک بدن ضروری بوده. همچنین برای حفظ عملکرد اعصاب و عضلات و همچنین سلامت سیستم ایمنی ، قلب و استخوان لازم است.

آهن: هر دانه هندوانه حاوی حدود 0.29 میلی گرم آهن یا حدود 1.6 درصد از نیاز روزانه بدن است. همانطور که می‌دانید آهن یکی از اجزای مهم هموگلوبین است، اکسیژن را در بدن منتقل می‌کند. همچنین به بدن شما کمک کرده تا کالری را به انرژی تبدیل کند.

چربی‌های خوب: دانه هندوانه ژاپنی همچنین منبع خوبی از اسیدهای چرب اشباع نشده بوده و یک مشت کوچک (4 گرم) به ترتیب 0.3 و 1.1 گرم از آن را تأمین می‌کند. به گفته انجمن قلب آمریکا، این چربی‌ها در محافظت در برابر سکته قلبی و سکته مغزی و کاهش سطح كلسترول “بد” در خون مفید هستند.

روی: دانه هندوانه همچنین منبع خوبی از روی است. آنها حدود 26 درصد از ارزش روزانه را در هر اونس یا 4 درصد در یک مشت کوچک (4 گرم) تأمین می‌کنند. روی ماده مغذی مهمی است که برای سیستم ایمنی بدن ضروری است. همچنین برای: سیستم گوارشی و عصبی بدن، رشد مجدد سلول و تقسیم، حواس خود را به طعم و بو نیز مفید بوده که شما با مصرف مقداری تخم هندوانه در روز بدن خود را از این ماده معدنی مفید بهره‌مند می‌سازید.

مرکز خرید انواع تخمه هندوانه محبوبی گلپری

مرکز خرید انواع تخمه هندوانه محبوبی گلپری خریدارانی که مایلند بهترین تخمه هندوانه محبوبی گلپری را به صورت عمده از درب کارخانه و با بهترین کیفیت تهیه نمایند به آنها مژده می‌دهیم که هم اکنون این محصول با ارزان‌ترین قیمت به فروش می‌رسد.
مرکز صادرات تخمه هندوانه جابانی در بازار با فراهم آوردن شرایط فروش اینترنتی سفارش آن را برای شما راحت نموده است. کافی است که به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و انواع این محصول را به صورت عمده و یا خرده سفارش دهید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما