مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید عمده تخمه هندوانه درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه طعم دار کردن تخمه هندوانهخرید تخمه هندوانه درجه یک به صورت عمده

تخمه یکی از خوراکی های مقوی و دارای آهن بالا می باشد که انواع مختلفی دارند مانند:تخمه آفتاب گردان، تخمه کدو، تخمه هندوانه و غیره… که به دانه های داخل میوه هایی چون هندوانه و کدو و.. تخمه گفته می شود.خرید تخمه هندوانه به طور کلی و عمده را باید از مزرعه دارانی که هندوانه هایی با بذر مناسب کاشته اند و محصول شان بازدهی بذری خوبی دارد تهیه کرد.

مرکز خرید عمده تخمه هندوانه درجه یک

نحوه طعم دار کردن تخمه هندوانه

نحوه طعم دار کردن تخمه هندوانهخواص تخمه هندوانه:

  • منیزیم
  • آهن
  • اسید فولیک

تخمه هندوانه را پس از جداسازی از میوه هندوانه شست و شو می دهند تا گوشته های هندوانه از آن جدا شود پس از جداسازی در مقابل نور آفتاب یا کنار سیستم های گرمایشی قرار داده تا کاملا خشک و بدون رطوبت باشد پس از خشک شدن آن ها را در قابلمه ها و دیگ های بزرگ ریخته و با اضافه کردن انواع طعم دهنده ها مانند:نمک، سرکه، گلپر و فلفل و غیره…به تخمه ها طعم داده و روی حرارت ملایم قرار می دهیم تا باعث سوختگی تخمه ها نشود(چون تخمه های هندوانه به دلیل کوچک بودن و مغز خیس خیلی سریع می سوزند.) و پس از اینکه کاملا نمک ها و طعم دهنده های دیگر جذب تخمه ها شدند باید آنها را در جایی همچون دستگاه های حرارتی قرارداد تا خشک شوند.

کارخانجات و کارگاه های آجیل پزی پس از اضافه کردن طعم های مختلف و سرد شدن تخمه ها به بسته بندی آن ها در پاکت ها می پردازند و سپس در بازار توزیع می کنند.

شما نیز می توانید  این مراحل را در خانه انجام دهید و انواع تخمه ها را با طعم دهنده های دلخواه مزه دار کنید و لذت ببرید.

خرید تخمه هندوانه درجه یک به صورت عمده

خرید  تخمه هندوانه درجه یک به صورت عمدههندوانه به دلیل قابل کشت بودن در انواع آب و هوای مختلف، محصولی پرطرفدار است و در بعضی مناطق هندوانه را فقط بخاطر برداشت تخمه آن کشت می کنند و پس از به محصول رسیدن بوته ها تخمه های آن را جدا می کنند و به صورت عمده به فروش می رسانند.برخی از کارخانه ها که تولیدکننده چند محصول متنوع هستند، هندوانه را خریداری می کنند تخمه های آن را جدا کرده و در مراحل بعدی آنها را طعم دار و بسته بندی می کنند و از خود میوه هندوانه در آبمیوه گیری ،لواشک ،آلوچه و میوه خشک و… در صنایع مختلف استفاده می کنند،که باعث درآمد و سود بالاتری می شود.

مرکز خرید تخمه هندوانه به صورت حضوری و اینترنتی:

برای خرید تخمه خام هندوانه بهترین گزینه برای حذف واسطه خرید مستقیم از مزرعه داران است.

تخمه هندوانه درجه یک رامی توان از آجیل فروشی ها و خشکبار فروشی های سطح شهر به صورت بوداده (طعم دار) دربسته بندی و بصورت فله ای تهیه نمود. درحال حاضر سایت های زیادی  مشغول به فروش انواع مغزها و تخمه های طعم دار هستند که به صورت اینترنتی سفارش قبول می کنند و محصول را به شما تحویل می دهند.

سعید شریفی نیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آیسان شما را به خرید بهترین تخمه هندوانه  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید